Menu
STF w TV Pomerania

STF w TV Pomerania

19 stycznia 2017 r.

Po raz kolejny Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne zostało zaproszone do studia TV Pomerania na krótką rozmowę (niestety krótką…). Dotyczyła ona głównie wystawy „Światła miasta”, której wernisaż odbędzie się w dniu 24 stycznia w Starej Galerii STF w Starej Komendzie.

Przed kamery stawili się: Tomasz Seidler – Prezes STF, Bogusz Borkowski – Wiceprezes STF i Galerysta STF oraz Magdalena Seredyńska – Kurator wystawy. Rozmowę prowadziła dziennikarka Dominika Niewiarowska.

Wiecie sami doskonale jak wyglądają rozmowy fotografów, tym bardziej, jeżeli dotyczą spraw związanych z ich pasją. Wyżej wymienionej trójce usta nie zamykały się. Rozmowa z tematu samej wystawy przenosiła się na „okołotematy”, by skończyć się na kwestii zabiegów STF związanych z pozyskaniem lokalu na siedzibę STF. Nawet nie zorientowaliśmy się kiedy minął niecały kwadrans dialogu, a właściwie monologu członków STF 😉

Wystawa „Światła miasta” eksponowana jest w Starej Galerii STF aż do marca. Zapraszamy do oglądania nocnego spojrzenia na miasto okiem fotografików STF i do smakowania specjałów Starej Komendy.

Do zobaczenia na kolejnym wernisażu, albo w szklanym okienku!