Menu
„Lipcówka STF” - nocne rozmowy o fotografii

„Lipcówka STF” – nocne rozmowy o fotografii

1 lipca 2016r.

Tradycyjnie (co prawda jedynie od kilku lat…) ostatnie czerwcowe spotkanie STF planowane jest jako „Czerwcówka STF”. A czymże jest owa czerwcówka? Korzystając z pięknych okoliczności przyrody na obrzeżach Szczecina spotykamy się przy ognisku, pieczemy kiełbaski, pijemy kolorowe trunki i… Rozmawiamy, nie tylko o fotografii, poznajemy się lepiej, wymyślamy szalone wyprawy fotograficzne i cieszymy się swoją obecnością. Czerwcówki mają, tak samo jak spotkania, otwarty charakter. W tym roku odwiedzili nas koledzy z zaprzyjaźnionego Fotoklubu Zamek. Oczywiście zawsze zapraszamy nestorów STF, bo nic tak nie podnosi temperatury takich spotkań jak opowieści naszych seniorów.

Niestety w tym roku nie udało się takiego spotkania zorganizować w czerwcu, stąd w tym roku miała miejsce „Lipcówka STF”.

Bez względu, czy jest to czerwcówka, czy lipcówka, to zawsze jest to fajna impreza, pełna śmiechu i rozmów. Mimo pozornego luzu zawartego w takich spotkaniach są one ważne dla członków – integrują i pozwalają spojrzeć na siebie z większym dystansem.

Zapraszamy na nasze spotkania, nie tylko te przy ognisku. Szczegóły w harmonogramie!

Tomasz Seidler