Menu

Inne

 • Piotr Dul

  Jestem fotografem, narciarzem i rowerzystą. Gram trochę na gitarze i czasami na nerwach ;-) Z wykształcenia inżynier elektryk, pracuję w wyuczonym zawodzie. Przedkładam praktykę nad teorią, działanie nad gadaniem. Od 15 roku życia mieszkam w Szczecinie. Jestem miłośnikiem dobrej muzyki, szczególnie na żywo, ale także kabaretów i wszelkiej maści dowcipów.

 • Maciej Głowacki

  O sobie zawsze najtrudniej pisać... fotograficznie - portrety, akt, góry a ostatnie zauroczenie to fotografia lotnicza. Poza tym - książki, historia, militaria, góry.

 • Joanna Przepiera

  Moja Mama opowiadała mi, że kiedy byłam mała, a ona zostawiała mnie pod opieką mojego Taty, podpowiadała mu „Daj Asi do oglądania zdjęcia – będziesz miał spokój”. Odkąd pamiętam – uwielbiałam przeglądać czarno-białe obrazki, niektóre z fantazyjnie obciętymi krawędziami, na których widziałam moich bliskich. Zostałam nawet rodzinną prekursorką kolorowej fotografii – podczas nieobecności rodziców pokolorowałam kilka zdjęć pisakami :) Potem oglądanie przerodziło się w fotografowanie. [...]

 • Piotr Wolski

  Lubię każdy rodzaj fotografii, bardzo lubię reportaż, i jak na razie największe sukcesy odnoszę w fotografii sportowej – to zabawne, bo nie jestem fanem sportu :) Ale, tak na prawdę, to co mnie kręci, to fotografia koncepcyjna. Zdjęcia, które każą się zastanowić, co tak na prawdę przedstawiają.