Menu
Szczecin Tattoo Convention 2017

Szczecin Tattoo Convention 2017

2-3 września 2017 r.

W dniach 2-3 września szczecińska hala Azoty Arena gościła w swych progach miłośników sztuki tatuażu. Odbyła się tam druga edycja Szczecin Tattoo Convention. Po sukcesie ubiegłorocznej, organizowanej przez Szczecińskie Stowarzyszenie Artystów Tatuażu, imprezy, tegoroczna została zorganizowana z jeszcze większym rozmachem. W hali mogliśmy podziwiać przy pracy kilkudziesięciu tatuatorów, realizujących swoje prace. Nieodzowną częścią konwentu są konkursy tatuażu, między innymi w kategoriach tatuaż marynistyczny/morski, tatuaż realistyczny, tatuaż dotwork/graficzny/geometria/blackwork, czy też tatuaż neo-tradycyjny/newschool/komiks.

Poza tatuażami organizatorzy zaserwowali nam mnóstwo atrakcji – od pokazów barmańskich w strefie chill, przez pokazy połykacza mieczy Krystiana Mindy – Extreme Sword Swallower, po ogniście ekstremalne Psycho Dolls Fire Show. Była też rampa skatebordowa z konkursem na najlepszy trick i oczywiście dużo muzyki. Na scenie mogliśmy zobaczyć szczecińską punkowo-metalową kapelę 747, zespół Karcer i charyzmatycznego Sobotę.

Bardzo fajna, dynamiczna, kolorowa i głośna impreza, w której jako STF mogliśmy wziąć udział. Serdecznie dziękujemy organizatorom za ten kolejny raz!

Fotografowali:

  1. Jolanta Raczyńska
  2. Marta Teszner
  3. Sabina Adamowicz
  4. Grzegorz Siwa
  5. Piotr Dul
  6. Bodek Macal

Bodek Macal
Sekretarz STF