Menu
13.02.2016 - Plener - Karkonosze & Puszcza Bukowa

13.02.2016 – Plener – Karkonosze & Puszcza Bukowa

Już w połowie lutego odbędą się dwa plenery fotograficzne – równolegle. Do wyboru Szczecin i Puszcza Bukowa oraz Karkonosze. Co wybierasz?

W połowie miesiąca zapraszamy na zimowy (zobaczymy jak to będzie z tym śniegiem) plener fotograficzny STF.


 

Karkonosze

Pierwszy plener rozpoczyna się już 10 lutego. Jest tzw. plenerem wyjazdowym, gdzie pojedziemy w Karkonosze. Tutaj silna grupa jest już zorganizowana, miejsca zarezerwowane,  baterie naładowane 😉
Wyjazd: 10-14.02.2016, osoby prowadzące, z którymi należy rozmawiać na temat wyjazdu to: Piotr Biel oraz Tomasz Hrycan – znajdziecie ich na fb, lub kontaktujcie się poprzez STF.

 


 

Szczecin – Puszcza Bukowa

Plener odbędzie się w naszej Puszczy Bukowej. Odwiedzimy Szwedzki  Młyn, a później udamy się w okolice Bukowca na ognisko.

Kiedy: 13.02.2016, godzina: 09:00
Gdzie się spotykamy: pętla autobusowa na Osiedlu Bukowym. Zmotoryzowani będą mogli zostawić samochody na parkingu sklepu Biedronka, który jest obok pętli.

Co zabieramy: kiełbaski na ognisko, wodę, ulubioną herbatę, kawę, gorący kubek czy cokolwiek innego co Wam pasuje oraz kubeczek.

Chcesz być informowany na bieżąco to odezwij się do Adama Mikiciuka – znajdziesz go na fb, lub wyślij maila na adres: „adam małpka mikiciuk kropka kom”
Zaglądaj tu regularnie – będziemy uzupełniać informacje jak tylko coś ustalimy 🙂

WSZYSTKICH pasjonatów fotografii serdecznie zapraszamy do wspólnej wycieczki!
Zabierajcie aparat, żonę, męża, chłopaka, dziewczynę, dzieci, psa, teściową … no dobra bez teściowej 😉 … i dołączcie do nas.

Do zobaczenia!

Aktualizacja: 09.02.2016